top of page

1. kolo krajského poháru žákyň

Družstvo žákyň má za sebou první kolo Krajského poháru hraného v Rokycanech. Dne 16.10. vyjelo naše družstvo v počtu 7 hráček na první turnaj tohoto roku. Krajského poháru se účastní celkem 11 družstev, která jsou rozřazeny do dvou skupin. Naše družstvo začínalo ve skupině B. Vstup do prvního zápasu proti domácímu týmu z Rokycan nevypadal vůbec dobře a po rychlých dvou setech jsme odcházeli s porážkou 0:2. Možná i tato prohra nás nakopla k lepším výkonům a zbylé tři zápasy jsme již vyhráli 2:0. V tabulce jsme se dvakrát potkali s týmy z Lokomotivy Plzeň "B" a "C" a týmem SK Štáhlavy. V průběžné tabulce nám tedy patří 7 místo. Trénujeme dále a připravujeme se na další turnaj 6.11.2021 opět v Rokycanech.


Turnaj hodnotí trenérka Michaela Hejkalová

107 zobrazení0 komentářů

Comments


Zpět
bottom of page