Petr Zeman bere první místo

Aktualizace: 6. lis 2020

21. dubna 2019 Velká cena Města Touškov - PAL CUP

O sváteční neděli patřilo naše město malým a velkým bikerům. Krásné slunečné počasí, nové technické pasáže na trati přilákali velký počet závodníků. Na start se postavil i náš olympionik Ondřej Cink, ale i jiná zvučná jména Martin Stošek, Lukáš Kobes a další. Všichni využili možnost vyzkoušet trať, na které se tento víkend pojede závod horských kol Český pohár Strabag 2019.

Výsledky:

https://pal-mtb.cz

POZVÁNKA:

„Velká cena Města Touškova“ 1. závod P.A.L. CUP 2019

Věškeré informace naleznete na nově vytvořených stránkách: ... žijeme cyklistikou

2 zobrazení
TJ Sokol Město Touškov z.s.

Sportovní 476, 330 33 Město Touškov

IČ: 147 03 271  E-mail: info@tjsokolmestotouskov.cz

© 2020 TJ Sokol Město Touškov. Všechna práva vyhrazena.

  • Zonerama Fotogalerie
  • YouTube - Bílý kruh
  • White Facebook Icon