Malí sokolíci - sportovní školička pro nejmenší děti

Od září 2015 jsme zahájili pravidelná cvičení pro rodiče s dětmi. Hodinová lekce začíná vždy v 16:00 v tělocvičně horní školy, nebo na malé trávě v areálu TJ. Účastnit se mohou děti od 2 let až do doby, co jdou do první třídy nebo přejdou do dalších sportovních oddílů.

Máte doma malého sportovce a chcete mu dopřát pravidelný pohyb v rámci zábavných tréninků zaměřených na všestrannou pohybovou přípravu? Přihlaste ho do Touškovské sportovní školičky.

Tréninky jsou určené pro ty nejmenší sportovce. Možnost cvičení je v pondělí od 16:00h-17:00h a ve středu
od 16:00-17:00h nebo od 17:00-18:00h. V letním čase cvičíme na hřišti TJ Sokol, v zimním v malé tělocvičně ZŠ, kde je pro děti připraveno veškeré potřebné zázemí.

Zapsat či odhlásit se lze kdykoliv v průběhu roku, je tedy pouze na vás, kdy váš malý sportovec chce trénovat. Pokud vás to zajímá víc, neváhejte nás kontaktovat na emailu info@tjsokolmestotouskov.cz, nebo na telefonu 605 886 688 Iveta Rejšková či Věra Šustrová 737 634 508.

Školičky jsou určeny pro kluky a holky v letech 2-5 let. Ve cvičení se věnují především pohybové průpravě. Děti ze školiček budou moci následně pokračovat v našich sportovních oddílech: FOTBAL, VOLEJBAL, CYKLISTIKA a BADMNTON.

Jak to u nás vypadá?

Poslední plakát