top of page
Zpět

Malí sokolíci - sportovní školička pro nejmenší děti

Od září 2015 jsme zahájili pravidelná cvičení pro rodiče s dětmi. Hodinová lekce začíná vždy v 16:00 v tělocvičně horní školy, nebo na malé trávě v areálu TJ. Účastnit se mohou děti od 3 let až do doby, co jdou do první třídy nebo přejdou do dalších sportovních oddílů.

Máte doma malého sportovce a chcete mu dopřát pravidelný pohyb v rámci zábavných tréninků zaměřených na všestrannou pohybovou přípravu? Přihlaste ho do Touškovské sportovní školičky.

 

Tréninky jsou určené pro ty nejmenší sportovce. Trénujeme 1x týdně od 16:00h - 17:00h, každou středu v malé tělocvičně, kde je pro děti připraveno veškeré potřebné zázemí.

 

Zapsat či odhlásit se lze kdykoliv v průběhu roku, je tedy pouze na vás, kdy váš malý sportovec chce trénovat. Pokud vás to zajímá víc, neváhejte nás kontaktovat na emailu info@tjsokolmestotouskov.cz, nebo na telefonu 737 634 508. Kontaktní osoba je Věra Šustrová.
 

Školičky jsou určeny pro kluky a holky v letech 3-5 let. Ve cvičení se věnují především pohybové průpravě. Děti ze školiček budou moci následně pokračovat v našich sportovních oddílech: FOTBAL, VOLEJBAL, CYKLISTIKA a BADMNTON.

Jak to u nás vypadá?

Poslední plakát

MaliSokolici22_WEB.jpg
Výpomoc pro sportovní školičku
bottom of page