T-Mobile Olympijský běh

Různí běžci, různá místa, jedna myšlenka. To je heslo, s kterým je propojen T-Mobile Olympijský běh už několik let. Je jedno, jestli jsi závodník, nebo běháš jen občas, jestli jsi malý, nebo velký, jestli běháš radši ve městě, v přírodě, na louce nebo na dráze. Na T-Mobile Olympijském běhu jde především o to se hýbat a hlavně pro radost.

Na T-Mobile Olympijském běhu oslavujeme radost z pohybu a sport jako takový. Akcí si totiž připomínáme mezinárodní Olympijský den, tedy založení Mezinárodního olympijského výboru. T-Mobile Olympijský běh je vůbec největší běžeckou událostí u nás. V jeden den, přesně v jeden čas vybíhá 75 tisíc běžců po celé České republice– ať už jako součást hlavních závodů, ve školních bězích nebo v rámci individuální výzvy v běžecké aplikaci.

TJ Sokol Město Touškov pořádal tyto běhy:

• 16. září 2020 - v náhradním termínu, ale i tak se uskutečnil letošní Olympijský běh

T-Mobile_2020
Download PDF • 837KB

• 19. června 2019 - výsledky

Olympijský běh 2019_děti
Download PDF • 818KB
Olympijský běh 2019_hlavní závod
Download PDF • 841KB

• 20. června 2018 - Olympijský běh poprvé v Touškově

T-Mobile_2018
Download PDF • 381KB

27 zobrazení
TJ Sokol Město Touškov z.s.

Sportovní 476, 330 33 Město Touškov

IČ: 147 03 271  E-mail: info@tjsokolmestotouskov.cz

© 2020 TJ Sokol Město Touškov. Všechna práva vyhrazena.

• Zonerama Fotogalerie
  • YouTube - Bílý kruh