Dojem nebyl špatný, ale jsme bez bodu

Aktualizováno: 17. 9. 2020

SK Horní Bříza - TJ Sokol Město Touškov 4:1 (2:1)

Sestava: Polívka – Toffl, Týmr, Walzer, Šlechta, Zach, Považan, Šmat, Kadlec , Weisskopf, Pelant T.

Hokejové střídání: Hanžl O., Vaňač, Pelant D.

Branky: 18. Hanžl O.

V dalším kole prohráli starší žáci v Horní Bříze 4:1. Opět jsme nehráli v kompletním složení, chyběli 2 hráči 2006. Na malém hřišti zápas víc bojovný než fotbalový. Celkem se dařila defenziva soupeře jsme do šancí nepouštěli a pokoušeli se o brejkové situace. Bohužel byli domácí znovu vyspělejší a naše slušné akce stačil včas zastavit. Znovu propadáváme v osobních soubojích až na výjimky chodíme do soubojů bojácně a moc slušně. Máme za sebou 3 první mužstva tabulky a zápasy byly vyrovnané, proto je na čem stavět. Jen je potřeba se poučit z nedostatků a pracovat na jejich odstranění. V zápase se dá najít spousta pozitiv i nedostatků ,ale celkový dojem není špatný.

Hlavní trenér: Jiří Krbeček