Velmi dobrý první poločas

Aktualizováno: 18. 4. 2022

Mistrovské utkání (16.4.2022, místo utkání Město Touškov):

TJ Sokol Město Touškov - TJ Tatran Třemošná 2:1 (1:0) branky: 2x Kadlec sestava: Toffl - König, Pelant, Polívka, Huspek - Štýs, Shpachynskyi - Šlechta, Kadlec, Hanžl O. - Hrabě střídání: Batyúr, Hanžl F., Brozman, Týmr

hodnocení utkání: V prvním zápase hraném na domácím hřišti dokázali starší žáci poprvé na jaře vyhrát, když porazili Třemošnou 2:1. Výborně nám vyšel vstup do zápasu v 1.minutě skóroval hezkou střelou Kadlec. Sehráli jsme asi nejlepší poločas v ročníku. Pozorná defenziva soupeře do šancí moc nepouštěla a co prošlo pochytal pozorný Toffl zároveň nám vycházeli brejkové akce, bohužel vinou špatné koncovky byl poločas jen 1:0. Druhý poločas byl ještě výraznější, ale trápení v proměňování šancí pokračuje co jsme dokázali zahodit se jen tak nevidí jen Kadlec mohl dát 5 gólů bohužel musí se v koncovce zklidnit. Během druhého poločasu byli soupeři po zásluze vyloučeni dva hráči a místo abychom zápas v klidu rozhodli báli jsme se o výsledek, protože Třemošná dokázala snížit a v poslední minutě nás podržel Toffl. Kluci zaslouží velkou pochvalu za přístup a poctivě odmakaný zápas. Když se přidali výborné individuální výkony Toff, Polívka, Pelant, Shpachynskyi, Kadlec bylo z toho první jarní zasloužené vítězství. Pokud budeme pokračovat v tréninkové kvalitě přijdou výsledky. Máme za sebou zápasy s horními mužstvy a nedá se říct, že bychom někde vyloženě propadli. Velkým problémem je dávání branek, těžko se do šancí dostáváme, ale nedokážeme je proměnit. hlavní trenér: Jiří Krbeček asistenti trenéra: Aleš Král, Bořek Kadlec