hrajeme krajskou soutěz 1. B třídy skupiny C

Poslední odehraný zápas

TJ Trnová

TJ Trnová

Přátelské utkání

areál TJ Trnová

5 : 4

TJ Sokol Město Touškov

TJ Sokol Město Touškov

Pozice A týmu v tabulce

#
Klub
Z
B
1
TJ Slavoj Mýto "B"
8
19
2
SK Smíchov Plzeň
8
19
3
TJ Sokol Malesice
8
18
4
TJ Sokol Město Touškov
8
14
5
TJ Sokol Raková
8
13

Následující zápas

TJ Dobřany

Přátelské utkání

areál TJ Dobřany

TJ Dobřany

TJ Sokol Město Touškov

TJ Sokol Město Touškov

Pravidelné tréninky

úterý a čtvrtek

od 18:00 do 19:30 hod.

brankářský trénink

čtvrtek od 17:30 do 18:45 hod.

Hlavní trenér: Radek Papež

Kontakt: tel. 601 368 083

Týmové statistiky - sezóna 2020/2021

arrow&v
Číslo
Hráč
Post
Zápasy
Minuty
Góly
Žlutá
Červená
77
Martin Procházka
brankář
8
632
29
Martin Beneš
brankář
3
114
2
Roman Voith
obránce
8
720
13
André Šimice
obránce
7
630
1
3
Jakub Papež
obránce
5
160
1
19
Jan Hodina
obránce
3
270
2
8
Pavel Foltýn
obránce
5
312
6
Jakub Jedlička
obránce
0
0
18
Matěj Böhm
obránce
0
0
11
Lukáš Hodek
záložník
7
630
5
Igor Momotov
záložník
8
719
3
14
Ondřej Karbusický
záložník
8
720
7
3
4
Pavel Vyšata
záložník
6
333
1
16
Tomáš Fleissig
záložník
8
562
22
Martin Wagner
záložník
4
166
7
Jaroslav Hauer
záložník
7
630
6
1
0
Jan Zahradník
záložník
3
188
0
Martin Pešík
záložník
1
69
1
15
Vladimír Nosek
útočník
0
0
17
Adam Mezera
útočník
5
320
1
9
David Kolářský
útočník
1
1
10
Matěj Bouzek
útočník
8
720
8
2
12
Adam Nečina
útočník
0
0
0
Jakub Anděl
útočník
1
24
 

Historie A týmu

roky 2000 - 2010


2009/2010 Krajský přebor mužů - PUMA 5. místo
trenéra Milana Mareše nahrazuje Kamil Bárta
2008/2009 Krajský přebor mužů 5. místo
trenér Milan Mareš
2007/2008 Krajský přebor mužů 6. místo
trenér Milan Mareš
2006/2007 Krajský přebor mužů 2. místo
trenér Milan Mareš
2005/2006 Krajský přebor mužů 9. místo
trenér Milan Mareš
2004/2005 I. A třída 4. místo (baráž - výhra nad Chlumčanama)
trenér Milan Mareš
2003/2004 I. A třída 5. místo
trenérské duo Josef Felgr a Jan Hodinář nahrazuje 19.4. 2004 Milan Mareš
2002/2003 I. B třída 2. místo (baráž - výhra nad Malesicema)
trenéři Josef Felgr a Jan Hodinář
2001/2002 I. B třída x. místo
trenéra Milana Černého nahrazují v zimě trenéři Josef Felgr a Jan Hodinář
2000/2001 I. B třída 10. místo
trenér Rudla Petr




roky 2010 - 2020


2019/2020 I. B třída Výsledky: PODZIM
hlavní trenér Miroslav Šiml, asistent trenéra Radek Papež,
vedoucí týmu je nově Jakub Vinš
2018/2019 I.B třída 7. místo Výsledky: JARO / PODZIM
hlavní trenér Miroslav Šiml, asistent trenéra Radek Papež,
vedoucí týmu je nově Jakub Vinš 2017/2018 I.B třída 3. místo trenérem Miroslav Šiml,
vedoucí týmu Zdeněk Pašek 2016/2017 I. A třída 15. místo (sestup do 1.B třídy) trenér Jaroslav Urbánek, vedoucí týmu Zdeněk Pašek,
dne 18.3. 2017 rezignuje na svoji pozice trenéra Jaroslav Urbánek,
dočastně vede tým Pavel Foltýn st., ale po 5 kolech se týmu ujímá Miroslav Šiml 2015/2016 I. B třída 1. místo (postup do 1.A třídy) trenér Mgr. Vlastislav König, vedoucí týmu Zdeněk Pašek.
Po skončení sezóny na svoji žádost ukončuje trenérskou kariéru
Mgr. Vlastislav König 2014/2015 I. B třída 8. místo trenér Luděk Šilhánek, 15.1. 2015 Luděk Šilhánek rezignoval na svoji pozici
trenéra A-týmu. Tým převzal Mgr. Vlastislav König a vedoucí týmu se stává
Zdeněk Pašek 2013/2014 I. A třída 16. místo (sestup do 1.B třídy)
trenér Petr Dobrý.
VV odvolává v zimě trenéra Petra Dobrého a nově tým povede Luděk Šilhánek
2012/2013 I. A třída 12. místo
trenér Radek Votípka.
Po rezignaci dne 24.4. 2013 jaro dotrénuje Petr Dobrý
2011/2012 I. A třída 14. místo (baráž - výhra nad Rakovou 5:1 a 6:4)
trenér Petr Komanec byl 7.11. 2011 nahrazen Milanem Marešem - trenér
byl 25.6. 2012 odvolán
2010/2011 Fincentrum krajský přebor 15. místo (sestup do 1. A třídy)
trenéra Kamila Bártu nahrazuje dne 15.4. 2011 Stanislav Kamarýt, který u týmu
dlouho nevydržel a byl nahrazen Petrem Komancem