1. kola Krajského poháru U15 (Rokycany, 22.10.2022)

Pro lepší výsledky na turnaji jsme měli navíc páteční tréninky pro holky, které už zvládali většinu volejbalové techniky. Děvčata nastupovala do turnaje ze strachem, že neudělají moc bodů. Nakonec samy holky byly překvapené, že na tom nejsme tak špatně. V družstvu jsme měli 2 žákyně, které hrály šestkový volejbal na turnaji poprvé. Naše nejlepší hráčka Ema Vlčková ohromila všechna družstva skákaným podáním a vysokými výskoky při smečích. Na pohár se přihlásilo 8. družstev, které se rozlosovali do 2 skupin A a B. Odehráli jsme 4 zápasy, které jsme vždy prohráli jenom o pár bodů. Skupinu A prohrálo družstvo LOKO Plzeň a skupinu B jsme prohráli bohužel my. Pátý zápas jsme hráli o předposlední místo s družstvem LOKO Plzeň, který jsme vyhráli. Děvčata měla velikou radost a těší se na další turnaje.

Aktuální výsledky na webu: P-U16Z-P