top of page

1. kolo krajského přeboru jarní části

Dne 27.04. odehrál tým žen 1. kolo krajského přeboru jarní části. 

V domácí Touškovské hale jsme přivítaly tým žen z Košutky "B". Náš tým přes zimní sezónu posílil o nové členky, hlavně z řad našich mládežnických týmů - Emči a Valči Vlčkových. Spolu s nimi se přidala i trenérka Anet Hanišová a nová členka na hostování Domča Pavlíčková.

První zápas byl vlivem větší nesehranosti (z důvodu nové sestavy) vcelku jednoznačný, 0:3 pro tým z Košutky. 

Bohužel ani druhý zápas nezačal z naší strany dobře a po hledání ideální sestavy, jsme začaly hrát za stavu 0:2. Třetí set byl velice vyrovnaný, ale našemu týmu se podařilo tento set urvat a zvítězit "nevolejbalovým" stavem 33:31.

Koncovka byla již o dost lepší a druhý zápas jsme nakonec vyhrály po pěkné otočce 3:2.

Další zápas nás čeká 11.5. na půdě týmu z Vejprnic.


TJ Sokol Město Touškov - TJ Košutka Plzeň "B" 3:2 (-13, -20, 21, 31, 8)

TJ Sokol Město Touškov - TJ Košutka Plzeň "B" 0:3 (-13, -16, -16)


Hráčky: Trnková, Šafaříková, Hanišová, Ježková, Vlčková E., Vlčková V., Pavlíková D., Tichá Lapková L.


KRAJSKÝ PŘEBOR II. TŘ. ŽEN32 zobrazení0 komentářů

Bình luận


Zpět
bottom of page