top of page

10 let badmintonu v Městě Touškově

Ve středu 22.5.2024 proběhla ve školní tělocvičně, domovské hale touškovských Rakeťáků, oslava 10ti let existence badmintonového oddílu.

Rakeťákům, jejich rodinám a pozvaným hostům předvedli své umění přední čeští badmintonisté, bratři Loudové. Jiří byl pátý na posledním MČR a Jan je dokonce několikanásobným mistrem ČR, aktuálně nejlepším českým badmintonistou a jistým účastníkem nadcházející pařížské olympiády. Oba skvělí sportovci a zároveň velmi přátelští lidé se společně s Rakeťáky rozcvičili, předvedli ukázku nácviku úderů a pohybu po kurtu a především velmi očekávaný exhibiční zápas. Při zápase předvedli nejen skvělý badminton, ale i velkou show, kdy do zápasu zapojili i nejodvážnější Rakeťáky. Na závěr oslavy si Jiří s Janem zahráli s Rakeťáky velmi populární hru Obíhačku.  Jen co se všichni trochu vydýchali, proběhlo velké focení a autogramiáda.

Celá oslava se skvěle povedla, čemuž jistě napomohlo i připravené občerstvení. Jan Louda jako poděkování daroval oddílu dres s podpisem. Oddíl Rakeťáků děkuje za možnost  tuto oslavu uspořádat a všichni Janovi držíme palce na olympiádu.

 

Team Rakeťáků60 zobrazení0 komentářů

Comments


Zpět
bottom of page