top of page

2. kolo krajského poháru žákyň

Aktualizováno: 1. 3. 2022

6.11 proběhlo druhé kolo Krajského poháru. Po prvním kole jsme zjistily, kde má naše družstvo žákyň slabší stránky a díky tomu jsme se mohli během tréninků na tuto disciplínu zaměřit. Pilovali jsme přihrávku a doufali, že se v druhém kole náš příjem zlepší.

Tento termín nás čekalo 5 zápasů. Opět jsme se utkali s týmy z Lokomotivy Plzeň "B" a "C", SK Šťáhlavy a poprvé v této sezóně taky s týmy TJ Sokol Letná a Sokol Lhota.

Z pěti zápasů jsme si odnesli tři výhry 2:0 a dvě porážky 0:2. Bohužel jedna porážka nad týmem Lokomotivy Plzeň "B" nás velice mrzela, protože jsme nezvládli koncovky našich setů a oba sety jsme tedy prohráli nejtěsnějším možným rozdílem - 24:26 a 24:26.

V tabulce jsme si ale i přes dvě prohry dokázali stále udržet 7. místo Aktuální výsledky: P-ZKY-P48 zobrazení0 komentářů

Kommentit


Zpět
bottom of page