2 tenisové turnaje za víkend

Aktualizováno: 2. 6. 2022

Tenisový víkend číslo jedna 7.a 8.5.2022

Po zkušenostech z posledních let, kdy nám neskutečně přálo počasí, jsme se rozhodli pro menší změnu. Dva turnaje za víkend ulehčily nejen nám pořadatelům, ale samozřejmě i hráčům v plánování volného času.

Sobotní mužský turnaj dvojic tentokrát v devíti párech jsme odehráli systémem každý s každým. 36 jednosetových zápasů v nádherném počasí prověřilo u většiny hráčů kvalitu fyzičky. Turnaje trochu začínají připomínat seniorské exhibiční soutěže -😊 Nových hráčů je málo a jsme rádi za každé nové tváře, které začínají přijíždět okolí.

Pořadí počet vítězství

1. Sazeček – Vít 8

2. Hlaváček – Weisskopf 7

3. Kryč – Ruml 6

4. Maška - Zítka 5

5. Fišer – Otto 4

6. Honz – Vrba 3

7. Hirth – Kadlec 2

8. Němec – Sedlák 1

9. Racek – Veličkov 0

V neděli se na dámskou čtyřhru přihlásilo 8 dvojic. I tady už pomalu přibývají dámy z Plzně a okolí, které trochu promíchávají stupně vítězek. Počasí opět bez deště, jen odpoledne nám to trochu kazil vítr, ale ani to nás neodradilo. Zápasy každá dvojice s každou, tedy 28 v základní skupině a protože ženy mají zatím dosti sil 😊, utkaly se ještě v bojích nadstavbové části a odehrály ještě další 4 zápasy. Sety se jako při mužské čtyřhře hrály zkráceně do 5, bez výhod. Pouze finále se odehrálo jako klasický set.

Pořadí v základní skupině počet vítězství

1. Rumlová Gábina – Straková Valina 6

2. Gombitová Michaela – Kubištová Renáta 6