top of page

3 body zůstávají doma

Aktualizováno: 7. 11. 2022

Mistrovské utkání (5.11.2022, místo utkání Město Touškov)

TJ Sokol Město Touškov - TJ Slavia Úněšov 4:0 (2:0) branky: Šimice, Zahradník, Trsek, Foltýn sestava: Nedvěd, Fajer, Půta, Šimice, Havel, Vyšata (72 min.), Zahradník, Rolko, Hode, Karbusický (83 min.), Trsek (78 min.) střídání: Foltýn (83 min.), Strnad (72 min.), Sládek (78 min.)

hodnocení utkání: Hosté z Úněšova s námi drželi krok pouze v úvodu utkání, nevyužili však svoje šance a postupně působili víc a víc nervózní. Naopak nás uklidnila branka v 15 minutě, kterou po závaru vstřelil Andy Šimice. Před koncem poločasu nás hosté zatlačili, dobře napadali a jejich tlak opět sílil. Jejich snahu zchladil gólem do šatny Honza Zahradník. V druhé půli jsme určovaly tempo hry my a přidali v 65 minutě i třetí branku, když se trefil David Trsek. Definitivní potvrzení na čtyři nula přidal střídající Pavel Foltýn. hlavní trenér: Marek Votípka vedoucí týmu: Petr Komanec