4. kola Poháru žákyň (21.1. 2023, Rokycany)

Aktualizováno: 11. 2. 2023

V sobotu 21. ledna 2023 naše holky odehrály další, již předposlední, kolo městského volejbalového přeboru v Rokycanech. Tentokrát jsme jeli v plné sestavě, takže jsme mohli hodně střídat, a ke hře se tak dostaly i hráčky, které byly na turnaji poprvé. Bohužel jsme se neudržely v "A" skupině, kam jsme se minule probojovaly, ale hrát proti těžším soupeřům je pro holky určitě dobrá zkušenost a mohlo je to hodně motivovat.

Před sebou máme ještě poslední turnaj sezóny, a když do něj dáme všechno, máme ještě šanci s výsledky zahýbat. Nominace hráček do 4 kola: Ema Vlčková, Barbora Micková, Nela Siváková, Nella Malinská, Simona Křibková, Lucie Jamrichová, Tereza Havlíková, Monika Říhánková, Carolina Filip a Nikola Prokopová.

Trenéři: Kateřina Martinková, Kašpar Petr

4. KOLO Skupina "A" (top 4)

1. TJ Sokol Lhota "B" 8b.

2. Šťáhlavy "A" 7b.

3. TJ Sokol Lhota "A" 6b.

4. TJ Sokol Město Touškov 5b. SESTUP

Skupina "B"

5. Šťáhlavy "B" 4b. POSTUP 6. VK Slavia Plzeň 3b.

7. TJ Loko Plzeň 2b. 8. VK Rokycany 1b.

---------------------------------------------------------

Průběžné výsledky po 4. kole:

1. SK Šťáhlavy "A" 29b. 2. Sokol Lhota "B" 28b.

3. Sokol Lhota "A" 27b.

4. VK Slavia Plzeň 16b.

5. – 6. VK Rokycany, TJ Sokol Město Touškov 14b. 7. SK Šťáhlavy "B" 10b.

8. TJ Lokomotiva Plzeň 6b.