4. kolo - finálová skupina

21.01. nás čekal nejdelší výjezd za okresním přeborem Plzeň - sever a to do Vroutku. I přes velkou nepřízeň počasí, kdy nám celou cestu tam i zpět mrzlo a sněžilo, jsme zvládly dorazit na čas. Ve Vroutku nás přivítala poměrně malá tělocvična. První zápas jsme odehrály proti týmu z Horní Břízy, na které jsme vlítly a první set vyhrály. Bohužel druhý set začala úřadovat jejich nejlepší hráčka, se kterou jsme si nevěděly rady a tento set jsme prohrály. Na posledním turnaji, který jsme pořádaly v Touškově byl jediný náš přemožitel tým z Kaznějova, a tak jsme jim měly co vracet. I když tento zápas byl velice vyrovnaný, podařilo se nám oba sety vyhrát 2:0.

Zbylé dva zapásy jsme remizovaly na sety 1:1 proti týmům z Vroutku a Plasy "A". S Vroutkem to byl ale velice zajímavý zápas, v prvním setu se našemu týmu nepodařilo přijmout 12 podání v řadě, a tento set jsme prohrály 13:25. Do druhého setu jsme věděly, že musíme udělat rapidní změnu, která se nám povedla (samozřejmě to bylo i tím, že výše zmíněná hráčka tento set nepodala) a set jsme vyhrály opačným rozdílem 25:13. V aktuální tabulce A nám patří druhé místo. Zbývají nám poslední dva

turnaje - 04.03. v Kaznějově a 25.03. v Horní Bříze.