top of page

5 kolo poháru žákyň

9.4. se odehrálo v náhradním termínu poslední kolo Krajského přeboru žákyň v Rokycanech. Konečně jsme na tento turnaj mohli dorazit v plné síle. Celkem nás čekali čtyři utkání, z nichž jsme si odnesli 4 výhry. Dvakrát jsme soupeře přejeli celkem jednoznačně 2:0 a dvakrát jsme sice remizovali 1:1, ale na uhrané míče jsme utkání vyhráli. Díky těmto výsledkům jsme na posledním turnaji skupinu B vyhráli. V celkovém pořadí turnaje jsme skončili na 9. místě. Během celého turnaje měli za úkol všichni trenéři vybrat dvě nejužitečnější hráčky turnaje. Jsme moc rádi, že jedna z nich byla vybrána z našeho týmu - Valentýna Vlčková a právem ji patří post nejužitečnější hráčky na tomto turnaji, ale i v našem týmu.

výsledky 5. kola Poháru žákyň 2021/22:

1. VK Rokycany A 11b.

2. 15. ZŠ Plzeň A 10b.

3. Lokomotiva Plzeň A 9b.

4. VK Rokycany B 8b.

5. Lokomotiva Plzeň B 7b.

6. TJ Město Touškov 6b.

7. TJ Sokol Šťáhlavy 5b.

8. 15. ZŠ Plzeň B 4b.

9. TJ Sokol Letná 3b.

10. TJ Sokol Lhota 2b.

11. TJ Lokomotiva Plzeň C 1b.
Nejužitečnější hráčka turnaje Valentýna Vlčková


17 zobrazení0 komentářů

Comments


Zpět
bottom of page