A- týmu se začalo dařit, další 3 body

Aktualizováno: 21. 4.

Mistrovské utkání (20.4.2024, místo utkání Úněšov)

TJ Slavia Úněšov - TJ Sokol Město Touškov 0:4 (0:2)   branky: 3x Rolko, Bouzek sestava: Nedvěd, Fajer (75 min.), Šimice, Trsek, Voith, Šedivý L. (45 min.), Špánek (45 min.), Zahradník, Rolko, Bouzek (75 min.), Karbusický střídání: Zach (45 min.), Havel (45 min.), Foltýn (75 min.), Wagner (75 min.), Šilhánek

hodnocení utkání: Se zachraňujícím se Uněšovem nás nečekal lehký úkol. Jejich styl založený na jednoduchém nakopávání, tvrdosti a dohrávání soubojů nám nesedí. Nám však do karet nehrál další protivník, což je tradičně na tomto hřišti nekvalitní terén. Přesto jsme se chtěli prezentovat kombinační hrou a trpělivě hledat okénka mezi obránci.

Do poločasu se nám takto podařilo Rolkem skórovat hned dvakrát. Nutno vyzdvihnout hru naší stoperské čtveřice, která dokázala vyhrávat vzdušné souboje a tím zničit soupeřovu taktiku. O přestávce jsme chtěli okysličit kraje zálohy. Věděli jsme že dostanou stejnou porci minut v první půli hrající Šedivý a Špánek a druhá část tak byla určena pro Zacha s Havlem. Úkolem bylo neinkasovat a naopak zlomit odpor domácích třetí brankou. Nutno říci že dokud se nám to opět Rolkem nepodařilo, soupeř nám nic nedaroval a utkání nás stálo hodně sil. Po třetí brance soupeř svěsil nohy a my již plni klidu si užívali držení míče, se spoustou dalších šancí. Po čtvrté brance jsme do hry poslali Foltýna a poprvé v sezóně za nás nastoupil Wagner. Ze hry odešel opět se probouzející střelec Bouzek a ušetřit jsme chtěli i Fajera. Z Uněšova odjíždíme spokojeni po výhře 4:0. hlavní trenér: Marek Votípka  vedoucí týmu: Petr Komanec