Boj o čelo tabulky Horní Bříze

Mistrovské utkání (28.10.2022, místo utkání Horní Bříza)

SK Horní Bříza - TJ Sokol Město Touškov 2:2 (2:0) branky: Trsek, Weisskopf sestava: Nedvěd, Šedivý J., Strnad, Sládek, Šmat, Weisskopf, Kůs L., Šedivý L., Kůs T., Zach, Trsek střídání:

hodnocení utkání: První poločas začal náporem domácích. Přehrávali nás ve všech směrech v rychlosti, pohybu bez míče a v kombinaci a zaslouženě vyhráli poločas. My jsme hráli staticky bez pohybu nedařilo se nám držení míče. Druhý poločas byl z naší strany lepší, ale nebyla to žádná sláva. Už jsme měli víc míč na kopačkách a dařila kombinace. Domácí hrozily brejky, ale naštěstí je neproměnovali. Vyloženou šanci chytil brankář , když běžel na něj sám hráč. V 75 minutě dal kontaktní gól Trsek hlavou od svého dvorního nahrávače Kůse L. V 89 minutě vyrovnal Weisskopf po ideální nahrávce Zacha. hlavní trenér: Zdeněk Synáč