Brankové hody a výsledek 13 branek

Mistrovské utkání (22.10.2023, místo utkání Město Touškov)

TJ Sokol Město Touškov - TJ Sokol Mladotice 7:6 (3:4) branky: 2x Weisskopf, 2x Zach, 2x Nový, Týmr sestava: Nedvěd, Toffl, Šmat, Burian F., Weisskopf, Folda, Burian I., Trsek, Vraný, Zach, Týmr střídání: Šedivý L., Šedivý J., Bubník, Zimmerhackl, Nový

hodnocení utkání: Přestřelka v Touškově. Tak špatný začátek zápasu jako trenér nepamatuji. Už ve čtvrté minutě dorost prohrával 0:2. Obrana i s brankářem dělala obrovské chyby, které soupeř trestal. Weisskopf snížil na 1:2 přímo z rohového kopu a vyrovnávací branku mohl vstřelit Trsek, ale neproměnil. Soupeř zvýšil na 4-1. Do poločasu jsme snížili na 3-4. Ve druhém poločase jsme otočili skóre ve svůj prospěch na 5:4. Soupeř se nevzdával a vstřeli 2 branky a výsledek byl 6:5 pro něj.

V posledních 10 minutách domácí vstřelili 2 branky, ta poslední padla v 90 minutě. Soupeř

nastřelil ještě břevno. Pochvala patří celému týmu za bojovnost . hlavní trenér: Zdeněk Synáč vedoucí týmu: Aleš Král