top of page

Brankové hody na domácí půdě

Aktualizováno: 22. 5. 2023

Mistrovské utkání, okresní přebor mladších žáků (13.5.2023, místo utkání Kozolupy)

TJ Sokol Město Touškov - SK Všeruby 9:0 (3:0) branky: 2x Čmolík, Havlík, Votípka, Kotva R., Kubica, Neumann, Hrabě, Ladanyi sestava: Huspek, Kotva R., Kubica, Hrabě, Mayer, Liška, Ladanyi, Ruml, Votípka, Čmolík, Havlík, Neumann, Mašín

hodnocení utkání: Do zápasu, jsme nastoupili s hráči ročníku 2011. 2010 jeli okusit hru se staršími žáky. Od začátku bylo vidět, že náš tým má navrch. Mohli jsme vidět kombinační hru, kterou nám jiná mužstva v takové míře nedovolí. Nutno pochválit i soupeře který se snažil na své maximum do posledního hvizdu. hlavní trenér: Marek Votípka asistent trenéra: Martin Považan, Pavel Jančík vedoucí týmu: Patrik Havel

24 zobrazení0 komentářů

Comments


Zpět
bottom of page