Brankové hody v Rakové

Aktualizováno: 24. 9. 2023

Mistrovské utkání (22.9.2023, místo utkání Raková)

TJ Sokol Raková - TJ Sokol Město Touškov 3:7 (1:4) branky: 4x Čmolík, Mašín, Votípka, Kadlec sestava: Ruml, Havlík, Kubica, Ladanyi, Mašín, Votípka, Čmolík, Kotva R., Novák, Kulik, Kadlec, Říhánek, Mayer

hodnocení utkání: K dalšímu utkání jsme zavítali do Rakové. Odjížděli jsme s velkou pokorou, protože se jednalo o tým se stejným počtem bodů. Začátek utkání byl z naší strany opatrný, nedařilo se nám ve zpracování míče, přihrávkách, i přesto že jsme se většinu zápasu drželi na půlce soupeře. Kluky ale musíme hodně pochválit, ve značně “osekané” sestavě a s množstvím změn jsme odehráli kvalitní utkání, u hráčů jsme střídali jejich posty a zjistili, že pokud se bojuje a chce se, lze vyhrávat i snahou. Soupeře jsme po celých 60 minut přehrávali, ve druhém poločase tým z Rakové pouze snížil výsledek. Dnes opravdu zasloužená pochvala všem, jakým způsobem se kluci k zápasu postavili, i přesto, že většinu utkání pršelo. Gratulace ke třem bodům!!! hlavní trenér: Luděk Šilhánek asistent trenéra: Martin Považan vedoucí týmu: Pavel Jančík