top of page

ČESKÝ POHÁR PLZEŇSKÝ KRAJ

Aktualizováno: 4. 5.

ČESKÝ POHÁR PLZEŇSKÝ KRAJ POŘÁDANÝ V MĚSTĚ TOUŠKOVĚ 29-30.4.2023 The Race of Czech MTB XCO CUP C1 in Mesto Touskov, 29th – 30th April 2023

Druhý závod nejvyšší české soutěže horských kol přivítalo naše město. Termín byl jako vždy konec dubna, tj. 29. a 30.4. Po pátečním dešti byla trať pro dopolední sobotní kategorie rozblácená a díky tomu bylo k vidění mezi kadety spousty pádů. Postupně trať vysychala a tak žákovské kategorie až po ty nejmenší měli výborné závodní podmínky. Na start se postavilo přes 800 závodníků v průběhu obou dní. Město Touškov navštívili například závodníci z Číny, Izraele, Švýcarska, Polska, Maďarska... Organizační tým opět nastavil vysokou laťku pro další pořadatele Českého poháru a s chutí se již těšíme na rok následující!

Výsledky:

Holky 7-8 Adéla Hauerová 7.místo

Holky 9-10 Julie Vítková 2.místo

Tereza Cviklová 28.místo

Kluci 9-10 Adam Nevosad 19.místo

Vilém Klug 36.místo

Žákyně I Andrea Brabcová 7.místo

Žákyně II Laura Zemanová 34.místo

Linda Zemanová 41.místo

Žáci II Jan Košťálek 9.místo

Antonín Chott 80.místo

Kadetky Sára Vítková 23.místo

Ženy Adéla Foltýnová 29.místo


více na https://www.touskov.bike
44 zobrazení
Zpět
bottom of page