top of page

COVID-19

Aktualizováno: 28. 10. 2020

Od pondělí 5. října 2020 0.00 hodin platí na území České republiky nouzový stav z důvodu zhoršení epidemické situace v souvislosti s výskytem koronaviru SARS-CoV-2, a to na dobu 30 dnů. O jeho vyhlášení podle čl. 5 a 6 ústavního zákona o bezpečnosti České republiky rozhodla vláda Andreje Babiše na mimořádné schůzi ve středu 30. září 2020. TJ Sokol Město Touškov z.s. zastavuje veškeré sportovní aktivity a akce. Bohužel musela být odložena i volební valná hromada (o náhradním termínu budou členové TJ informováni)


Aktuální informace k 27.10. 2020
Vyjádření FAČR k aktuální situaci v ČR:

Úplný zákaz fotbalových aktivit

Aktualizovaná pravidla pro regionální fotbal k 21. 10. 2020 V návaznosti na mimořádná opatření Vlády České republiky ze dne 21. října upřesňujeme pravidla konání fotbalových utkání a fotbalových aktivit vůbec: 

  • V období od 22. října 2020 včetně do 3. listopadu 2020 do 23:59 úplný zákaz fotbalových aktivit. 

ODKAZ

Vyjádření ČVS (českého volejbalového svazu) k aktuální situaci v ČR:

Pravidla k nouzovému stavu ve sportu od čtvrtka 22. října 2020

Od čtvrtka 22. 10. 2020 vstoupí na území České republiky v platnost další, přísnější preventivní opatření proti šíření koronaviru SARS-CoV-2. Na základě nepříznivých čísel o vývoji nemoci covid-19 je po mimořádném jednání ve středu 21. října vyhlásila vláda Andreje Babiše. Připravili jsme pro vás odpovědi na základní otázky ohledně sportování.

JE MOŽNÉ – aby venkovní sportoviště byla v provozu ALE:

NENÍ MOŽNÉ– aby byla venkovní sportoviště využívána amatérskými sportovci, jelikož pohyb je omezen tak, že není dovolena cesta do venkovního sportoviště

JE MOŽNÉ – sportovat v přírodě a parku (tedy také doprava do přírody a parku) 

NENÍ MOŽNÉ – sportovat v přírodě nebo parku ve více než 2 osobách s výjimkou členů domácnosti

PROFESIONÁLNÍ SPORTOVCI

JE MOŽNÉ– cesta na venkovní sportoviště pokud se jedná o cestu do zaměstnání (profi sportovci) a jeho následné používání ve více než 2 osobách, pokud se jedná o zaměstnance stejného zaměstnavatele nebo osoby společně vykonávající podnikatelskou nebo jinou obdobnou činnost

NENÍ MOŽNÉ– využívat vnitřní sportoviště

Zdroj: Národní sportovní agentura

město Město Touškov

UZAVŘENÍ SPORTOVNÍ HALY KVŮLI KORONAVIRU

Na základě vládního usnesení je sportovní hala v Městě Touškově od čtvrtka 22. října 2020 do úterý 3.listopadu 2020 PRO VEŘEJNOST UZAVŘENA.

49 zobrazení
Zpět
bottom of page