Další domácí zápas a opět bez bodů

Aktualizováno: 7. 10. 2023

Dne 20.9. a 27.9. 2023 pokračoval krajský přebor II. třídy 9. a 10. kolo soutěže nás čekal tým z Vodních Staveb. První set utkání byl velice vyrovnaný, ale bohužel jsme rozdílem pouhých dvou bodů první set ztratily. Zbylé dva sety jsme již nezvládly otočit a první utkání jsme tak prohrály 0:3. Za to druhé utkání přineslo velice vyrovnaný zápas. Nejlepší týmový výkon v soutěži nás dostal až do tiebreaku za stavu 2:2 na sety. Bohužel nám v posledním pátém setu nezbyly síly a utkání jsme prohrály 2:3.

TJ Sokol Město Touškov - TJ Vodní Stavby Plzeň 0:3 (-23, -18, -15) TJ Sokol Město Touškov - TJ Vodní Stavby Plzeň 2:3 ((18, -14, -13, 22, -11))

Hráčky: Fořtová, Holíková, Ježková, Telínová, Trnková, Chalupná, Boháčová