Další velmi povedený zápas

Aktualizováno: 19. 4. 2023

Mistrovské utkání, městská soutěž mladších žáků (6.4.2023, místo utkání Město Touškov)

TJ Sokol Město Touškov - TJ VS Plzeň 7:2 (1:0) branky: 4x Čmolík, 3X Hložek sestava: Ruml, Neumann, Mašín, Fleissig, Hložek, Havlík, Votípka, Smolka, Liška, Čmolík, Kotva M., Kubica

hodnocení utkání: Dnešní mistrovské utkání s VS Plzeň bylo v touškovské režii. Družstvo z druhého místa tabulky jsme nepustili k žádným větším akcím a po většinu zápasu jsme byli v držení míče. Kluci hráli výborně v obraně, kombinovali a i koncovka byla lepší než v předchozích utkáních. Abychom jen nechválili, samozřejmě jsou věci, které je třeba zlepšit: přesnost přihrávek a lepší zpracování míčů.

Střelecky se dařilo Matyáši Čmolíkovi (4 branky) a Janu Hložkovi (3 branky). Pochvalu zaslouží všichni hráči za odvedený výkon a plnění pokynů. hlavní trenér: Marek Votípka asistent trenéra: Martin Považan, Pavel Jančík vedoucí týmu: Patrik Havel