top of page

Další velmi špatný výkon a výsledek

Aktualizováno: 28. 3. 2023

Mistrovské utkání (25.3.2023, místo utkání Druztová)

TJ Sokol Druztová - TJ Sokol Město Touškov 9:0 (5:0) branky: sestava: Čása, Wagner D., Balek, Jedlička, Karas, Pachl, Štika, Wagner M., Bartůněk, Nedvěd J., Havel M. střídání: Havel M.

hodnocení utkání: V sobotu jsme odehráli zápas s posledním týmem tabulky. V první půli jsme nebyli schopní si přihrát balón do nohy, nebo dokonce i vystřelit na bránu a tak dopadl poločas v náš neprospěch 5:0. Do druhé půle jsme si řekli, že musíme více držet balón a konečně si aspoň přihrát, což jsme dokázali asi prvních 10 minut. Poté přišla "smršť" od týmu Druztové, kdy nás do konce druhého poločasu nepustili přes půlku. A tak byl konečný výsledek 9:0 pro soupeře. Přesto bych chtěl pochválit našeho gólmana Davida Čásu, který vychytal minimálně dalších 6 gólů. hlavní trenér: Aleš Wagner asistent trenéra: Pavel Vyšata vedoucí týmu: David Halouska