top of page

Další vítězství rozdílem třídy

Aktualizováno: 19. 4. 2023

Mistrovské utkání, okresní přebor mladších žáků (26.3.2023, místo utkání Zbůch)

TJ Baník Zbůch - TJ Sokol Město Touškov 2:7 (1:4) branky: 2x Čmolík, 2x Fleissig, 2x Votípka, Hložek sestava: Kotva M., Kotva R., Votípka, Čmolík, Mašín, Kubica, Liška, Fleissig, Hložek, Neumann, Považan

hodnocení utkání: V předzápasovém rozcvičení se vážně zranil Kuba Považan. Do zápasu jsme tedy nastoupili pouze s 10 hráči. Domácí byli v úvodu vlažní a nám se povedlo si vypracovat tříbrankový náskok kluci oplývali sebedůvěrou a o pěkné okamžiky nebyla nouze. V bráně se náš tým mohl opřít o nadstandardní výkon Michala Kotvy. Protože se k tradičním tahounů přidali všichni ostatní, mohli si kluci prožít vítězné ovace od svých přítomných fanoušků. hlavní trenér: Marek Votípka asistent trenéra: Martin Považan, Pavel Jančík vedoucí týmu: Patrik Havel

61 zobrazení0 komentářů

Comments


Zpět
bottom of page