Další výhra a jdeme už na 2.místo

Aktualizováno: 11. 10. 2022

Mistrovské utkání (9.10.2022, místo utkání Město Touškov)

TJ Sokol Město Touškov - TJ Slavoj Mýto 7:2 (5:0) branky: 5x Trsek, Weisskopf, Šedivý L. sestava: Nedvěd, Šedivý J., Strnad, Sládek, Šmat, Weisskopf, Zahradník, Šedivý L., Kůs T., Zach, Trsek střídání: Zimmerhackl, Folda

hodnocení utkání: První poločas byl v naší režii. Dařila se nám střelba kdy jsme trestali chyby soupeře. Soupeř hrál tvrdě ke konci poločasu byl vyloučen jejich hráč. 10 minut druhého poločasu jsme hráli dobře a vytvářeli jsme si brankové šance, které jsme, ale neproměňovali. Soupeř i v deseti hráčích nás přehrával a podařilo mu zkorigovat výsledek dvěma brankami. Závěr zápasu jsme měli už pod kontrolou. Za zmínku stojí 5 branek Trska a 5 asistencí Zahradníka. hlavní trenér: Zdeněk Synáč