Dělba bodů je zasloužená

Mistrovské utkání (27.8.2022, místo utkání Město Touškov)

TJ Sokol Město Touškov - TJ Slavoj Mýto "B" 2:2 (0:1) branky: Karbusický, Rolko sestava: Příhoda, Fajer, Šiml, Hodek, Havel (86 min.), Bělohlav, Zahradník, Rolko, Vyšata, Trsek (79 min), Karbusický střídání: Nedvěd, Foltýn, Kumpera, Syrovátka (86 min.), Anděl (79 min.), Sládek

hodnocení utkání: Utkání poznamenal podmáčený terén a hororový úvod. Inkasovaná branka v první minutě nám vyrazila dech. Postupem poločasu si kluci vytvořili dostatek příležitostí k vyrovnání. To však nepřicházelo. Vyrovnat se nám podařilo v 51 minutě, když po centru Honzy Zahradníka skóroval Ondřej Karbusický. Od vyrovnání se obraz hry změnil, oba týmy chtěly strhnout vedení na svou stranu. Zhoršující stav hrací plochy však bránil kvalitní podívané i skórování. Když už se zdálo, že zápas skončí dělbou bodů daroval rozhodčí hostů standardní situaci ze které se po odraženém míči ujali v 83 minutě vedení. V 89 minutě se do vápna dostal střídající Jakub Anděl, kterého obránce zastavil jen za cenu faulu. K pokutovému kopu se postavil Zdeněk Rolko, který úkol splnil a zařídil nám remízu, s kterou jsme po průběhu zápasu spokojeni. hlavní trenér: Marek Votípka