top of page

DERBY je naše!!

Aktualizováno: 14. 11. 2022

Mistrovské utkání (12.11.2022, místo utkání Kozolupy)

TJ Sokol Kozolupy - TJ Sokol Město Touškov 1:7 (0:2) branky: 2x Karbusický, 2x Rolko, Hodek, Sládek, Vyšata sestava: Nedvěd, Fajer, Půta, Šimice, Havel (85 min.), Vyšata (71 min.), Zahradník (80 min.), Rolko, Hodek, Karbusický (85 min.), Trsek (71 min.) střídání: Foltýn (85 min.), Strnad (80 min.), Sládek (85 min.), Bělohlav (71 min.), Voith (71 min.)

hodnocení utkání: Zápas pro nás začal famózně a dokonale.

Po dvou minutách vedení v derby o dvě branky nečekal nikdo. Přesto, že jsme kontrolovali hru, nepodařilo se nám do poločasu přidat třetí gól. Domácí mohli snížit po standardní situaci, když nastřelili tyč. Nástup do druhé půle opět patřil nám. Odměnou za práci v celém podzimu přišly další branky. Kozolupům se podařilo zapsat do statistik, když po standardní situaci snížili na 1:4 díky naší vlastní brance. Do konce zápasu ještě zbývalo 30 minut a my jsme postupně prostřídali všech pět připravených náhradníků a přidali i další tři branky Konečná výhra 7:1 v největším zápase podzimu, bylo předzvěstí bujarých oslav a dlouhé noci Touškovské závěrečné.

O derby s Kozolupy jsem poslouchal od prvního tréninku co jsem v Touškově. Jak kluci, tak fanoušci to tady dost prožívají. Načasování tohoto zápasu tedy bylo naplánováno na poslední závěrečné kolo dokonale. Plusem pro náš úspěch byl návrat pohody, dvě předchozí výhry, výběr z kompletního kádru hráčů a důležité bylo, že jsme poslední tři týdny dobře potrénovali.

Je velká škoda že podzim nepokračuje dál a čeká nás pouza. hlavní trenér: Marek Votípka vedoucí týmu: Petr Komanec


162 zobrazení0 komentářů

Comments


Zpět
bottom of page