DERBY je naše !!

Aktualizováno: 2. 4.

Mistrovské utkání (31.3.2024, místo utkání UMT. Horní Bříza)

TJ Sokol Město Touškov - TJ Sokol Kozolupy 7:0 (2:0)  branky: 3x Zach, 2x Trsek, Hrabák, Prokop sestava: Nedvěd, Vraný, Šedivý J., Toffl, Smejkal, Šedivý L., Trsek, Prokop, Týmr, Zach, Hrabák hokejové střídání: Huspek, Hrabě, Burian F., Weisskopf

hodnocení utkání: První poločas byl velmi vyrovnaný soupeř dobře kombinoval my jsme měli více střeleckých příležitostí. První dvě branky vstřelil po individuálních akcí Zach. Na začátku druhého poločasu jsme vstřelili třetí branku po akci Trsek - Zach - Prokop. Tato branka tým uklidnila, který přebral herní iniciativu. Za zmínku stojí připomenout branku z trestného kopu ze 30 m, kterou vstřelil Trsek. V útoku zahrál výborně Zach, v záloze Prokop a v obraně Šedivý Jakub a Toffl. hlavní trenér: Zdeněk Synáč asistent trenéra: Aleš Král