top of page

V derby porážíme Kozolupy

Aktualizováno: 18. 9. 2022

Mistrovské utkání (17.9.2022, místo utkání Kozolupy)

Kozolupy / Všeruby - TJ Sokol Město Touškov 1:2 (0:1) branky: Zach, Trsek sestava: Nedvěd, Kůs T., Kůs L., Sládek, Strnad, Šedivý J., Šedivý L., Trsek, Zahradník, Weisskopf, Zach střídání: Zimmerhackl, Šmat, Bastyúr T.

hodnocení utkání: Zápas měl průměrnou úroveň. V prvním poločase jme si vypracovali 6 gólových šancí, ale zase střelecká nemohoucnost nás připravila rozhodnout zápas už v prvním poločase. Ve druhém poločase začali domácí mírným náporem a vyrovnali. Po obdržené brance jsme už domácí k ničemu nepustili náš tlak vyústil ke vstřelení vítězné branky, kterou dal hlavou Trsek po přihrávce Kůse L. dvě minuty před koncem. Musím tým pochválit za bojovnost. Za zmínku stojí, že se vrátil hráč Šmat Jan. hlavní trenér: Zdeněk Synáč