top of page

Derby pro Kozolupy

TJ Sokol Kozolupy "B" - TJ Sokol Město Touškov "B" 4:2 (3:2)


Sestava: Vojtěchovský, Voith, Bláha, Böhm, Wagner D., Wagner M., Vyšata, Bartůněk, Pachl, Šiml, Kupec

Hokejové střídání: Hodek, Procházka, Zemen, Pecl, Balek, Poláček

Branky: Vyšata, Wagner


Páteční zápas proti Kozolupum B nám ukázal mezery v organizaci naseho mužstva na kterých musíme do budoucna ještě zapracovat. 1. Poločas byl z fotbalového hlediska víceméně vyrovnaný, kdy oba dva týmy si dokázaly vytvořit gólové šance a některý z nich proměnit. V druhé půli se projevila špatná organizovanost našeho týmu, která vedla v hrubé taktické chyby, díky kterým soupeř převzal kontrolu nad utkáním a zaslouženě vyhrál o dvě branky.


Hlavní trenér: Pavel Vyšata138 zobrazení0 komentářů

Comentarios


Zpět
bottom of page