Doma Nás poráží Domažlice

Aktualizováno: 1. 10. 2022

Mistrovské utkání (24.9.2022, místo utkání Kozolupy)

TJ Sokol Město Touškov - TJ Jiskra Domažlice 1:4 (0:1) branky: Hanžl sestava: Toffl - Řeřicha, Šlechta, Pelant, Špeta - Shpachynskyi, Hrabě - Holmík, Týmr, Hanžl - Bastyúr hokejové střídání: Sedláček, Brozman, Zelenka

hodnocení utkání: V druhém domácím zápase byli soupeřem Domažlice prohráli starší žáci 1:4. Soupeř byl velmi kvalitní, ale dobře organizovanou defenzivou se nám dařilo 25.minut celkem držet krok. Bohužel směrem dopředu jsme moc nebezpeční nebyli. Postupně začali odcházet síly a soupeř získával výraznou převahu. Po poločase už byla naše hra rozházená a nestíhali jsme a hosté zahazovali šance. Nejkrásnější moment zápasu předvedl úžasnou akcí Dan Pelant kdy po vyhraném souboji ve vlastním vápně předvedl sprint přes celé hřiště a v druhém vápně ač faulován přihrál Hanžlovi před prázdnou branku. Chybí nám kondice a herní kvalita. hlavní trenér: Jiří Krbeček, asistent trenéra: Jan Špeta vedoucí týmu: Aleš Král