Doma necháváme body Žákavé

Aktualizováno: 23. 4. 2022

Mistrovské utkání (20.4.2022, místo utkání Město Touškov):

TJ Sokol Město Touškov - FK Žákavá 2:3 (0:3) branky: Pelant, Kadlec sestava: Polívka - Konig, Pelant, Toffl, Šlechta - Štýs, Shpachynskyi - Weisskpopf, Kadlec, Hanžl O. - Hrabě střídání: Bastyúr, Hrbek, Týmr, Zimmerhackl

hodnocení utkání: Odložené kolo sehráli starší žáci doma se Žákavou.Po 2 různých poločasech prohráli 2:3. První poločas se nám vůbec nepodařil. Hned v úvodu jsme propadli ve středu hřiště a soupeř šel do vedení. Tentokrát se nedařila kombinace, chyběl pohyb a hřiště jsme měli hodně roztažené. Žákava nám dokázala dát ze 4 střel 3 góly, ale my jsme jim je nabídly. Při druhém jsme nepokryli standartní situaci a při třetím špatným odkopem z vlastního vápna. V poločase jsme provedli velké změny v sestavě a rozestavení a nastoupilo jiné mužstvo. Za celý druhý poločas jsme nepustili soupeře do šestnáctky a hru naprosto ovládli. Bohužel útočné situace jsme řešili příliš individuálně, každý to chtěl strhnout sám. Zbytečně jsme vše tlačili přehuštěným středem a nedokázali využít křídelních prostor. Vstřelili jsme dvě branky a další šance řešili komplikovaně nebo zbrkle. Za výkon ve druhé půli si kluci zasloužili ne bod, ale my jsme tenhle zápas měli vyhrát. Druhý poločas byl naprosto dominantní soupeře jsme přejeli kondičně a porážka hodně bolí. Pochvala pro kluky jak přistoupili k nepříznivému stavu a snažili se do poslední chvíle zápas zvrátit. hlavní trenér: Jiří Krbeček asistenti trenéra: Aleš Král, Bořek Kadlec