Doma porážíme Příkosice

Mistrovské utkání (24.9.2022, místo utkání Město Touškov)

TJ Sokol Město Touškov - TJ Čechie Příkosice 2:0 (1:0) branky: 2x Karbusický sestava: Nedvěd, Voith, Fajer, Šimice, Havel, Hodek (45 min.), Šiml (45 min.), Půta, Rolko, Karbusický (75 min.), Bělohlav (75 min.) střídání: Trsek (45 min.), Strnad (75 min.), Vyšata (45 min.), Foltýn, Sládek, Zahradník (75 min.)

hodnocení utkání: Do zápasu jsme šli v roli favorita. Od začátku se čekalo, kdy proměníme některou z šancí. To se podařilo ,,až" v šestnácté minutě, kdy skóroval Ondra Karbusický. I přes obrovské množství šancí jsme druhý gól do půle nepřidali. Uklidnění nám dal opět Ondra, který přidal v šedesáté páté minutě svůj druhý gól. Zápas s Příkosicemi, jsme měli pevně ve svých rukou. Mrzet nás může jen naše nízká produktivita. hlavní trenér: Marek Votípka