top of page

Doma proti Roudné bereme všechny body

Aktualizováno: 5. 10. 2022

Mistrovské utkání (2.10.2022, místo utkání Město Touškov)

TJ Sokol Město Touškov - SK Roudná Plzeň "B" 1:0 (0:0) branky: Böhm sestava: Čása, Kupec, Pachl, Bartůněk, Poláček, Havel P., Kumpera, Jedlička, Vyšata, Böhm, Nedvěd střídání: Fajer, Wagner M., Havel M.

hodnocení utkání: Do zápasu jsme nastupovali cílevědomě, jelikož jsme věděli, že na soupeře máme. To začalo být jasné od začátku zápasu, kdy se většina hry odehrávala na soupeřově straně. Ke konci první půle začalo být ale zjevné, že i přes naši agresivní hru máme problém proměňovat šance, vzhledem k počtu střel na bránu ale skóre 0:0. Druhá půle se odehrávala v podobném duchu až do 79 minuty, kdy nulové skóre prolomil Matěj Böhm první, a taky poslední, brankou která rozhodla o konečném výsledku 1:0. hlavní trenér: hlavní trenér: asistent trenéra: Pavel Vyšata

vedoucí týmu: David Halouska