Domácí nepodařený zápas a jsme bez bodů

Mistrovské utkání (1.5.2022, místo utkání Město Touškov):

TJ Sokol Město Touškov - SK Slovan Plzeň 1910 1:2 (1:1) branky: Nečina sestava: Vojtěchovský, Kupec, Wagner M., Pecl, Pachl, Nečina, Wagner D., Syrovátka, Poláček, Balek, Böhm střídání: Bartůněk, Pešík, Jedlička, Kumpera, Nedvěd J.

hodnocení utkání: První poločas nebyl úplně špatný. Hrála se pomalá hra, ale zdálo se že před soupeřem máme navrch. Většina první poloviny se odehrávala převážně na jejich půli a nebýt zbytečného komplikování akcí před branou, mohla být výhra zajištěna už tam. V druhém poločase spolu kluci ale naprosto přestali komunikovat a útok se víceméně zastavil, bylo sice pár pokusů o střelu ale nic o čem psát domů. Je to škoda, myslím že tenhle zápas jsme mohli v klidu vyhrát. hlavní trenér: Pavel Vyšata vedoucí týmu: David Halouska