Domácí turnaj a kluků neporazitelnost

Aktualizováno: 13. 6. 2023

Místo turnaje Město Touškov (1.6.2023) Sestava: Mochan, Říhánek, Pěcháček, Koranda, Korous, Salcman, Kadlec, Kulik

TJ Sokol Město Touško - SK Petřín Plzeň U10 "B" 8:7

TJ Sokol Město Touškov - FC Chotíkov 1932 3:2

TJ Sokol Město Touškov - SSC Bolevec 8:3

branky:

Hodnocení turnaje: Domácí turnaj jsme začali za krásného horkého počasí s Petřínem, vyrovnaný zápas se nám podařilo vyhrát a poprvé v jarní části se nám tým Petřína podařilo porazit. Druhý zápas nás čekal Chotíkov a protože nám vázla mezihra, byli jsme rádi, že na konci zápasu jsme strhli vedení na naší stranu a vyhráli. Poslední zápas nás čekal Bolevec, kde jsme se od začátku zápasu dostali do vedení a to jsme celý zápas udrželi.

Kluci za tento turnaj zaslouží velkou pochvalu, protože ho odmakali a odehráli úplně jinak, nasazením, bojovností, herně, než ten poslední a výsledkem jim byla odměna tří výher Hlavní trenér: Pavel Foltýn ml., asistenti trenéra: Ondřej Karbusický a Milan Bártík