Domácí turnaj starší přípravky

Aktualizováno: 26. 10. 2022

Místo turnaje Město Touškov (20.10.2022) Sestava:

TJ Sokol Město Touško - TJ Košutka Plzeň "B" 5:7

TJ Sokol Město Touškov - SK Petřín Plzeň U11 0:13

TJ Sokol Město Touškov - TJ Prazdroj Plzeň 7:3

branky:

Hodnocení turnaje: Ve čtvrtek 20.10. 2022 jsme odehráli předposlední Turnaj podzimní části. V prvním zápase jsme se střetli s týmem TJ Košutka B. Začátek zápasu jsme nechytli a velice rychle inkasovali. Postupem času jsme se soupeři začali vyrovnávat a v druhé polovině jsme převzali otěže zápasu a podařilo se nám skoré vyrovnat na 5:5. O vítězství nás bohužel připravili individuální chyby a nakonec jsme podlehli 5:7. Do druhého zápasu s TJ Prazdroj Plzeň už jsme nastoupili plně koncentrovaní a hned jsme se ujali vedení. V tomto zápase se nám dařilo vše, co jsme si před zápasem řekli, předváděli jsme pěknou kombinační hru se spoustou zakončení. Po tomto týmovém výkonu jsme ukořistili výhru 7:3. V třetím zápase byl naším soupeřem tým SK Petřín Plzeň. Soupeř byl od začátku herně o třídu výš než my, soupeřovi hráči byly rychlejší, výbušnější a kombinačně vyspělejší. I tak chci klukům za tento zápas poděkovat. Kluci bojovali na hranici svých sil a dovedností. Žádný s kluků nic nevypustil, a to i přes nepříznivý průběh a výsledek zápasu 0:13.

Hlavní trenér: Pavel Foltýn ml., asistenti trenéra: Ondřej Karbusický a Milan Bártík