Dorost podal velmi bojovný výkon

Mistrovské utkání (11.6.2023, místo utkání Město Touškov)

TJ Sokol Město Touškov - SK Horní Bříza 2:1 (1:0) branky: Trsek, Zahradník sestava: Nedvěd, Kůs T., Strnad, Šedivý J., Šmat, Weisskopf, Šedivý L., Trsek, Zach, Zahradník, Bělík střídání: Vraný, Zimmerhackl, Folda

hodnocení utkání: Proti prvnímu týmu tabulky jsme podali hlavně bojovný a obětavý výkon. Soupeř hrál velmi dobře, ale jeho hlavní problém bylo proměňování vyložených šancí. První branku vstřelil Trsek po rohu Zahradníka.

Ve druhém poločase soupeř stupňoval tlak. Začátkem druhého poločasu vyrovnal po chybě obou stoperů. Pak už to byl boj jejich útoku s naší obranou. Dvě vyložené šance neproměnil Zach. V poslední minutě utekl z půlky Zahradník a sólo proměnil ve vítěznou branku. hlavní trenér: Zdeněk Synáč asistent trenéra: Aleš Král