Dorost rozdrtil Radnice

Aktualizováno: 7. 9. 2022

Mistrovské utkání (3.9.2022, místo utkání Radnice)

TJ Sokol Radnice - TJ Sokol Město Touškov 1:9 (1:2) branky: 5x Trsek, Zahradník, Šedivý L., Šedivý J., Zimmerhackl sestava: Nedvěd, Kůs T., Kůs L., Považan, Sládek, Strnad, Šedivý J., Šedivý L., Trsek, Zahradník, Zach střídání: König, Zimmerhackl, Weisskopf

hodnocení utkání: Byl to první zápas dorostu. Na zápas nastupoval bez jediného přípravného zápasu. Hned v první minutě dal gól Trsek po samostatné akci. Za 15 minut jsme dali druhý gol. Pak jsme navyužili 3 golové šance. Soupeř vstřelil kontaktní gól. Do konce poločasu byl i herně lepší. Druhý poločas jsme začali náporem. Soupeř dělal chyby které jsme gólově potrestali. Během 6 minut jsme dali 3 goly a bylo po "zápase". Střelecky se dařilo Trskovi.

Dobře zahráli Zahradník - Strnad - Kůs Tomáš - Šedivý Lukáš a samozřejmě Trsek. hlavní trenér: Zdeněk Synáč