top of page

Dorost se posunul na první místo

Aktualizováno: 17. 10. 2022

Mistrovské utkání (16.10.2022, místo utkání Tlučná)

TJ Tlučná - TJ Sokol Město Touškov 3:4 (2:1) branky: 2x Trsek, Zach, Kůs L. sestava: Nedvěd, Šedivý J., Strnad, Sládek, Šmat, Weisskopf, Zahradník, Šedivý L., Kůs T., Zach, Trsek střídání: Zimmerhackl, Folda

hodnocení utkání: Horor se šťastným koncem. Zápas jsme začali velmi dobře první gol vstřelil Trsek po solu přes půl hřiště už v 5 minutě. Další šance zahazovali Kůs T. - Zach - Zahradník - ten ještě nastřelil břevno z trestného kopu. To vše do 15 minuty hry. Pak se hra vyrovnala a my jsme začali kupit chybu za chybou. Vyrovnávací gól padl po špatném odkopu při rohu a druhý gól padl po úniku. Druhý poločas byl vyrovnaný ale opět jsme nedávali góly. Vyrovnání přišlo po střele Zahradníka, kterou brankář vyrazil a Zach dorazil. Na 3-2 dal Kůs L. hlavou. Rozhodčí nastavil 10 minut v nichž padly další dvě branky. 93 minutě domácí vyrovnali a 97 minutě dal vítěznou branku Trsek po centru Kůse L. Hráče lze pochválit za bojovnost. hlavní trenér: Zdeněk Synáč