Druhé přátelské utkání bylo už herně lepší

Aktualizováno: 10. 3.

Přátelské utkání (3.3.2024, místo utkání Horní Bříza UMT.)

FK Bohemia Kaznějov - TJ Sokol Město Touškov 4:2 (2:1)  branky: Rolko, Trsek sestava: Nedvěd / Končel, 45 min., Vyšata, Voith, Šimice, Havel, Zahradník, Karbusický, Špánek, Rolko, Zach, Hrabák hokejové střídání: Šedivý L., Trsek, Foltýn, Sládek

hodnocení utkání: Soupeři hrající krajský přebor jsme se dokázali vyrovnat nasazením, bojovností a držením míče. Překvapivě po bance Rollka jsme šli i do vedení. Bohužel na co jsme těžce makali, bylo během chvilky pryč. Kaznějov naše drobné chyby okamžitě potrestal a do poločasu šel s vedením 2:1. Do druhé půle jsme udělali čtyři změny. Na našich hráčích byla vidět snaha o nápravu reputace z minulého utkání a i přes inkasovaný třetí gól předváděli důstojný výkon. Trskovo snížení na 3:2 bylo odměnou celému týmu i našim věrným přihlížejícím. Naše honba za vyrovnáním.,, Buď a nebo " Nám tentokrát bod nepřinesla. Naopak Kaznějov vsítil na konečných 4:2.

Tentokrát se nemáme za co stydět. Věřím, že takovým přístupem a projevem se vrátí radost z kolektivní hry nejednomu z nás. hlavní trenér: Marek Votípka vedoucí týmu: Petr Komanec