top of page

Generálka proti Tremošné

Přátelské utkání (5.3.2022, místo 33.ZŠ v Plzni):

TJ Tatran Třemošná - TJ Sokol Město Touškov 7:2 (2:0) branky: 2x Kadlec sestava: Polívka-Konig,Pelant,Štýs,Němec-Hložek,Šlechta-Weisskopf,Kadlec,Hanžl O-Zimmerhackl střídání: Brozman, Hanžl F.

hodnocení utkání: Poslední přípravný zápas sehráli starší žáci na 33.ZŠ proti Třemošné. Po vyrovnaném poločase jsme prohráli 2:7. Nastoupili jsme ve velmi kombinované sestavě, ale to nás zřejmě bude provázet celé jaro, naopak soupeř většinou s hráči 2007. Nezachytili jsme začátek a v 1.min prohrávali 1:0. Postupně jsme hru srovnali začali lépe bránit a pokoušeli se o rychlé brejky. Vytvořili jsme si 3 golové šance bohužel když si šanci vytvoříme nedokážeme ji proměnit. Soupeř dokázal dát druhý gol a poločas skončil 0:2. S prvním poločasem celkem spokojenost jen škoda, že výsledek nebyl lepší. Druhý poločas zas hrozný vstup za 3.min dva goly a bylo po zápase. Náš mladý tým už nestíhal a přicházeli chyby už na to nebylo fyzicky. Přesto jsme si pár šancí dokázali vytvořit a nakonec i dvě proměnit. Stále trvá katastrofální řešení soubojů, které díky malému důrazu prohráváme. Pokud tohle nedokážeme zlepšit budou problémy, naše mužstvo bude patřit k nejmladším, ale o to víc je třeba to odbojovat. hlavní trenér: Jiří Krbeček asistenti trenéra: Aleš Král, Bořek Kadlec

11 zobrazení0 komentářů

Comentarios


Zpět
bottom of page