top of page

Historie žákyně (2019 - 2020)

Krajský přebor 23.2. 2020

23. února se na plzeňské 15. ZŠ odehrál další krajský přebor. Holky odehrály čtyři zápasy, tři vyhrály a v jednom zápase remizovaly s Rokycany. Bohužel však na poměr míčů prohrály, a tak se o postup do skupiny A neprobojovaly.

Krajský přebor 26.1. 2020

První krajský přebor roku 2020 se odehrál 26. ledna, holky vyhrály všechny zápasy ve skupině B, ale postup do skupiny A jim bohužel nevyšel.

Městský přebor 11.1. 2020

V sobotu 11. ledna se žákyně zúčastnily městského přeboru ve volejbale. Díky předešlým výsledkům zůstaly ve skupině A, kde je čekaly další čtyři týmy. Díky výborné spolupráci holky ukončily tento turnajový den čtyřmi vítězství 2:0 na sety a zůstávají tak první v tabulce!

Krajský přebor 8.12. 2019

8.12 oddíl žákyń vyrazil na krajský přebor až do Klatov, holky odehrály 3 zápasy ve skupině A, kde bohužel neuhrály body a vrátily se opět do skupiny B. Na dalším přeboru se však opět pokusí postoupit a porvat se o body.

Městský přebor 23.11.2019

23.11. se konal druhý městský přebor v letošní sezóně. Holky už věděly do čeho jdou a díky tomu odehrály 4 vyrovnané souboje a hned ze tří zapásů si odvezly výhru.

Krajský přebor 10.11. 2019

V neděli 10.11. se žákyně zúčastnily krajského přeboru ve volejbale. Ve skupině B holky odehrály čtyři zápasy a ze všech si odnesly výhry 2:0. Díky skvělému výkonu tak mohly postoupit do lepší skupiny. Odehrály další zápas s posledním týmem ve skupině A, a ten po velkém boji v tiebreaku zvládly a odnesly si pátou výhru v řadě a postup do skupiny A.

Městský přebor 2.11.2019

V sobotu 2.11. se žákyně zúčastnili městského přeboru ve volejbale a díky skvělému výkonu si ze tří zápasů vezou tři výhry.

Městský přebor 28.9.2019

Dne 28. září se oddíl žákyň zúčastnil městského přeboru ve volejbale. Celkem se na turnaji sešlo 14 družstev, ze kterých se rozlosovaly dvě skupiny po sedmi týmech. Náš tým obsadil na konci turnaje krásné třetí místo ve skupině, což byl pro nás velký úspěch, vzhledem k tomu, že holky spolu hrály v tomto složení úplně poprvé. Těšíme se na další turnaje a doufáme, že se nám bude dařit čím dál tím lépe.


8 zobrazení0 komentářů

Comentarios


Zpět
bottom of page