Hodnocení podzimu 2023

Po loňském úspěchu v soutěži se nám podzim moc nevyvedl. Skončili jsme na 9 místě tabulky s 15 body.

Příprava začala 29 července, kdy jsme sehráli dvě přípravná utkání. Trenovalo se 3x v týdnu. V týmu bylo 21 hráčů, během podzimu skončilo 5 hráčů s aktivní činností všichni ve věku 15 let. Bohužel se nám nevyhla zranění klíčových hráčů a na kvalitě zápasů to bylo znát. Nedvěd 4 zápasy - Trsek 4 zápasy - Nový 6 zápasů. Za podzim byl vyhodnocený jako nejlepší dorostenec Ondřej Zach a zároveň byl i nejlepší střelec dorostu s 19 brankami. Pochvalu si zaslouží v brance Nedvěd - v obraně Šedivý Jakub - v záloze Trsek David a Šedivý Lukáš. Nejlepší docházku na treninky měl Šedivý Jakub 93 %. Odtrénováno bylo 34 treninků. Celková docházka na tréninky byla 65%.

hlavní trenér: Zdeněk Synáč