Hodnocení podzimu 2023

Do podzimní části 2023 se šlo s tím, že kluci chtějí dopadnout lépe než v loňské sezóně... Příprava byla pro kluky náročná, ale dle mého to přineslo svoje ovoce. Tým získal na podzim 11 bodů, střelecky se také dařilo a obdržené branky jsou také na přijatelném čísle. Byly pouze 2 zápasy, kdy kluci tahali za kratší konec, a pak dva nepovedené druhé poločasy proti Nepomuku. Největším úspěchem byla domácí remíza s týmem Domažlic. A za tragický výkon bych považoval zápas v Mrákově, alespoň že tento zápas byl doma odčiněn výsledkem 9:0.

Kluky bych chtěl pochválit za přístup a docházku v tréninku a v zápasech. Tým začínal na počtu 15 lidí, ale během podzimu se nám toto číslo uzavřelo na 11. Proto děkuji za výpomoc mladším žákům. Na jaře chceme získat ještě o nějaké body více a dále ladit náš herní styl se zapojováním dalších mladších žáků.