Hodnocení podzimu 2023

Podzimní část sezóny hodnotím kladně. S trénováním jsme začali na začátku září. Do listopadu jsme chodili ven a od listopadu do haly. Pár dětiček na podzim skončilo, ale spoustu nových k nám zase přišlo. Celý podzim chodilo v průměru 16 dětiček za jakéhokoliv počasí. Nejhojnější účast byla 23 dětiček, což je krásné číslo. V neděli 3.9. jsme se zúčastnili turnaje v Rokycanech. Hrálo se stylem 3+0 a 10 minut jeden zápas. Mezi zápasy byly 3 minutové přestávky. Hřiště bylo rozděleno na 3 menší hřiště, na kterých proti sobě dětičky hrály. Vždycky hrálo 6 týmů a zbytek odpočíval, což přišlo vhod, jelikož po 7 zápase už toho měly dětičky celkem dost. Dohromady každý tým odehrál 10 zápasů. Hrálo se každý proti každému. Touškov přivezl 2 týmy, které se v zahajovacím zápase turnaje utkali proti sobě. Konkurence byla velká, ale přesto jsme dokázali skoro polovinu zápasů vyhrát. Dětičky to, až na pár unavených chvilek, velice bavilo. Na konci turnaje dostal každý medaili a každý tým jeden společný pohár. Cílem tohoto turnaje totiž nebyly výsledky, ale to, aby si dětičky zahrály a aby je to bavilo. Což si myslím, že turnaj splnil. Zúčastnili se - Tobík Pelant, Davča Bejvančivký, Luky Hodek, Benjí Janča, Maty Kubica, Miky Davídek. Jako trenérská podpora přijeli trenéři Lukáš a Ondra. Samozřejmě díky patří i všem rodičům. Během října jsme s několika dětičkama a rodiči šli na lampionový průvod. Když nám konečně napadl sníh, tak jsme šli místo tréninku na boby. Dětičky si to moc užily. Na začátek prosince byla naplánována dokopná, které se zúčastnilo 13 dětiček. Dokopná proběhla v přátelském a veselém duchu, jídla bylo plno, srandy bylo plno a břicha byly taky plné. Po zápasech proběhlo zhodnocení podzimu, ocenění dětiček, předání drobných cen a také nás navštívil Mikuláš, anděl a čert, kteří přinesli dětičkám drobné odměny. Dětičky samozřejmě musely říct básničku a ukázat něco, co se naučily na tréninku. Celkově mám 29 dětiček. Spolupráce s rodiči funguje na velice dobré úrovni. Když je potřeba, tak jsou ochotni i zaskočit za trenéra a pomoci nám s tréninkem, abychom eliminovali prostoje a aby dětičky co nejméně stáli a pořád byli v pohybu. Teď si dáme všichni zimní pauzičku a na začátku února na to opět vlítneme. Tréninky budou probíhat každou středu a pátek od 16:20 do cca 17:30. Trenéři Lukáš, Honza, Ondra, Fanda a Vašek.